Liis Tiideberg 
Olen spontaanne, südamlik, kõrget eetikakoodeksit järgiv, põikpäiselt järjekindel,
äärmiselt hea suhtleja, samastuv ja kindlasti kaasav isiksus.
LKM-s vastutan ettevõtte toimimise, uute ja olemasolevate kliendisuhete ning
värbamisprojektide eest. Mida keerulisem väljakutse on, seda rohkem silmad põlema lähevad.
SUPERVÕIME
Inimeste ühendamine.

+372 5347 1508
liis@lkmtalent.ee

Madis Roodla
Olen inimene, kes naudib väljakutseid ja protsesse.  Võrdõiguslikkus ja võrdsus on mulle väga südamelähedased. Ma olen suurepärane suhtleja. Kaalun enne pikalt, kui langetan otsuse.
LKM-s vastutan turunduse, värbamise ja teenuste arendamise eest.
SUPERVÕIME
Näha protsessi kõige väiksema detailini, seda analüüsida ning tulla välja ebahariliku lahendusega.

+372 5554 1638
madis@lkmtalent.ee

Riin Põldme
Olen inimeste inimene. Mulle meeldib suhelda ja uusi kontakte luua. Ürituste organiseerimine ja projektide juhtimine on tegevused, mis panevad mu silmad särama ning annavad alati justkui uue hingamise.
LKM-s vastutan müügi kasvu ja meie talente ning kliente kõnetava turunduse eest.
SUPERVÕIME
Suudan näilise kergusega käivitada ennast, meeskonnakaaslasi ja uusi projekte.

+ 372 518 4535
riin@lkmtalent.ee

Mihkel Reinsalu
Olen otsija tüüp - miks elus asjad on nii nagu nad on? 
Usun siiralt, et alati on olemas igas olukorras lahendus.
LKM-s aitan ma hoida ettevõtet õigel kursil ja toita tema kasvu.
SUPERVÕIME
Suure pildi nägemise ja seoste loomise oskus.

+372 5680 4505
mihkel@lkmtalent.ee

Heleri Pigul
Hetkel kasvatan kodus tuleviku talenti. 
Olen hea, aus ja õiglane inimene. Annan alati endast parima, et kõik minu ümber oleksid õnnelikud.
LKM-s on minu rolliks juhtida värbamisprotsesse nii, et kogu projekti vältel oleksid kõik osapooled positiivselt meelestatud – nii talendid, kliendid kui ka meie ise.
SUPERVÕIME
Säilitan rahu ja positiivsuse igas olukorras!

+372 5202 286
heleri@lkmtalent.ee

Annika Soomaa
Hetkel kasvatan kodus tuleviku talente.
Olen kindlameelne, otsekohene ja teravmeelne, sõbralik ning suhtlemisaldis. Alati proovin homme olla parem inimene kui täna!

LKM-s on minu rolliks leida iga inimese jaoks üles just temale loodud töökoht ja tagada klientidele ning talentidele suurepärane värbamise kogemus.
SUPERVÕIME
Empaatiavõime, inimestega suhestumine!

+372 5558 7444
annika@lkmtalent.ee

# teistmoodi talendiotsing